Czyszczenie dywanu w biurze i domu

 

Jeśli zastanawiałeś się jak szybko i tanio można czyścić dywan w Białymstoku dobrze trafiłeś. Wykładziny zarówno w domu i biurze podlegają ciągłemu zużyciu. Czyszczenie dywanu i wykładziny może okazać się bardzo kłopotliwe, a wręcz niemożliwe bez odpowiedniego sprzętu oraz profesjonalnej chemii. 

Wyznaczone drogi w biurze

Każdy dywan wykładzina biurowa od ciągłego używania wyznacza ścieżkę przemarszu która szpeci wygląd każdego pomieszczenia. Chemia, szorowarki oraz ekstraktory których używamy w pracy w krótkim czasie usuwają  dokładnie cały szpecący brud jednocześnie niwelując nieprzyjemne zapachy. W swoim arsenale do walki z dywanowym zapachem posiadamy broń najcięższego kalibru ”Ozon”. Ten niewidzialny gaz  sprawia iż każdy zapach organiczny czy też nieorganiczny zostaje usunięty w przeciągu kilkunastu minut.

Śliczna wykładzina w moim  biurze, a przepiękny dywan w domu?

 

Wykładziny w Białostockich  biurach potrzebują silnej chemii która w krótkim czasie usunie cały szpecący brud oraz zapachy użytkowania. Dywany domowe natomiast potrzebują chemii bazującej na „ph” naturalnym dla człowieka. Zawsze zwracamy uwagę na fakt by naszym klientom oraz ich podopiecznym nie stała się żadna krzywda, a pamięć którą już teraz możecie sprawdzić („opinie„) była jak najlepsza.

Cena czyszczenia dywanu w Białymstoku oraz wykładziny  do 10 km od  siedziby firmy zawsze oscyluje w granicach od 6 do 10 złW cenę zawsze wliczamy odsączanie całej wody z resztkami chemii, dlatego też Państwa podłogi są suche już po jednej godzinie.

Czy godziny pracy będą dla mnie dogodne?

Cleaner Zone zawsze dopasowuje się do potrzeb Białostockich  klientów. Czyszczenie dywanu w Białymstoku zawsze odbywa się w jak najodpowiedniejszych godzinach podporządkowanych zawsze pod  indywidualnego klienta.

 Jeśli dojdzie do nagłej zmiany terminu  prania Państwa dywanu prosimy jedynie o telefon byśmy mogli ustalić nowy termin. Telefon kontaktowy 791808179

Czyszczenie dywanu

Czyszczenie dywanu w Białymstoku