Jedyna skuteczna metoda walki z domowymi alergenami  to  OZON.

 

 Domy oraz przedszkola to miejsca zabawy, pracy oraz spożywania posiłków przez nasze dzieci. Chronimy je jak tylko możemy, ale co z niewidzialnym wrogim? Każdy z nas wie, że dziecko to nasz największy skarb, o który dbamy bardziej niż o siebie.  Układ odpornościowy człowieka rozwija się przez całe życie. W okresie dziecięcym nie jest on na tyle rozwinięty, by samodzielnie walczyć z bakteriami, mogącymi wyrządzić wielkie szkody w organizmie dziecka.

Najbezpieczniejszą metodą na całkowite usunięcie z pomieszczenia, w którym przebywa nasze dziecko jest użycie ozonu.

Czym jest Ozon?

 

Aktywny Tlen jest 50 razy silniejszy od chloru i działa 3000 razy szybciej. Oznon zarówno czyści, sterylizuje , jak i dezynfekuje nawet miejsca trudno dostępne. Nie jest to jednak działanie powierzchniowe. Ozonowanie wnika w tynki do 0.3mm oraz włókna tkanin, pozwalając na usunięcie z powietrza i przedmiotów znajdujących  się wewnątrz pomieszczenia, groźnych dla zdrowia bakterii, wirusów, zarodników grzybów, pleśni i alergenów.

Zalety ozonu !

 

Trójatomowa cząsteczka tlenu  całkowicie i na stałe usuwa każdy zapach z pomieszczeń, sterylizuje je po chorobach podopiecznych, co zmniejsza do zera możliwość zachorowania na choroby zakaźne innych domowników oraz  przedszkolaków. Ozon nie wytwarza żadnych niebezpiecznych związków, a tlen potrzebny do wytworzenia pobierany jest bezpośrednio z pomieszczenia. Gaz po 20 minutach od zakończenia pracy z powrotem rozpada się na tlen pozostawiając świeży zapach.

Ozonowanie nie tylko domów!!!

 

Firma Cleaner Zone w swojej ofercie posiada również ozonowanie samochodów. Jest to jedyny w swoim rodzaju zabieg czyszczenia ze wszystkich zapachów, grzybów oraz bakterii całego wnętrza auta. Podczas pracy ozonatora gaz wnika we wszystkie warstwy  z jakiego zbudowane jest wnętrze auta i całkowicie niweluje wszystkie niedogodne czynniki. Ozon również czyści klimatyzację w sposób całkowicie nie niszczący elementów budulcowych. Zapraszamy do promocyjnej wymiany zapachów we wnętrzu Państwa samochodu na całkowicie nowy!!!

Firma Cleaner Zone wystawia Certyfikat, że dane przedszkole lub żłobek jest pozbawione roztoczy, alergenów, wirusów za pomocą dezynfekcji ozonowej.