Profesjonalne sprzątanie biura

 

Sprzątanie biura nigdy nie było takie proste. Biuro jest miejscem pracy, rozmów, posiłków, ale też miejscem w którym chcemy czuć się dobrze. Atmosfera czystości sprawia, że nasz mózg pracuje szybciej, wzrok nie męczy się ciągłym widokiem brudnego biurka, okna czy też wykładziny. Mamy dla Państwa rozwiązanie sprzątanie z Cleaner Zone to czysta przyjemność. Gdyby twoje wykładziny mogły mówić wołały by Cleaner Zone by znowu zacząć lśnić. Klient jest dla nas najważniejszy dlatego dbamy byś czuł się w biurze tak jak w domu.

Sprzątanie biura Wykładzina

Wykładzina w biurze

Dlaczego Cleaner Zone a sprzątanie twojego biura?

 

Czyste, sprzątnięte biura podnoszą morale i chęci pracy każdego człowieka. Cleaner Zone jest firmą która przez wiele lat uczyła się czystości od najlepszych. Pracownicy sprzątający zachowują pełną anonimowość i każde znalezione dokumenty oraz rozmowy zostają zachowane w pełnej tajemnicy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zawsze zwracając uwagę na warunki sprzątania oraz zachowanie czystości dogodne dla  klienta.

Sprzątanie biura, okna

Środki oraz maszyny których używamy w pracy by zapewnić Pańswtu czystość oraz porządek:

 

– Carpet Pro Rm760 proszek do prania ekstrakcyjnego

– Carpet Pro Rm763 płyn do płukania dywanu oraz tapicerki

– Rm 500 profesjonalnyśrodek do czyszczenia oraz zabezpieczenia szkła

– Parownica SG 4/4 Pro profesjonalna parownica do uniwersalnego zastosowania

– Puzzi 10/2 Pro jest to odkurzacz piorący o najsilniejszej sile ssącej

-Karcher NT 35/1 Tact  odkurzacz do kurzu, piasku, wody

Sprzątanie biura, czyszczenie wykładzin

Czyszczenie, sprzątanie biura, ale czy chemia której używamy jest bezpieczna?

Cleaner Zone przez wiele lat testowało środki czystości zarówno te z najwyższej jak i najniższej pułki. Doświadczenie na polu walki o czystość nauczyło nas jednego NA ŚRODKCH CZYSTOŚCI NIE MOŻNA OSZCZĘDZAĆ.

 Cleaner Zone używa jedynie profesjonalnych maszyn oraz środków czystości firmy Karcher. Każdy środek niemieckiej firmy Karcher posiada certyfikat jakości i został starannie przebadany pod kątem dermatologicznym by w jak najmniejszym stopniu zaszkodzić środowisku ph skóry. Zawsze dbamy by Państwa biuro było lśniące i dokładnie wysprzątane.

Co oferujemy?

 

W zamian za zaufanie którym chcecie nas Państwo obdarzyć oferujemy dokładne sprzątanie Państwa pomieszczeń  zarówno biurowych jak i socjalnych. Cleaner Zone uważa każdego potencjalnego klienta za osobę pedantyczną której zaufania stracić nie powinien. Dlatego sprzątanie oraz czyszczenie zawsze pozostawia nienaganne sterylne warunki pracy w  biurze.

Cleaner Zone, a twoja czystość!!!

 

Jesteśmy nastawieni na walkę z brudem. Białystok jest nazywany zielonym płucem Polski dlatego tak jak nasze miasto  tak i biura powinny być czyste zapach świeży niczym kropla rosy. Siła naszych produktów, doświadczenie oraz nabyta wiedza pozwalają nam na najwyższej jakości podejście do klienta i do zagadnienia z którym musimy się uporać. Sprzątanie w Białymstoku to dla nas czysta przyjemność którą wykonujemy zawsze z pieczołowitą starannością.